Koncepce 


Každý jsme individuální a máme své specifické potřeby. Proto se snažíme i my ke každému klientovi přistupovat individuálně, nastavíme mu režim šitý na míru jeho dne a cílům, kterých by rád dosáhl. V průběhu programu v případě potřeby režim upravujeme. Na přání Vám můžeme menu připravit bez lepku nebo laktózy či s vyloučením jiných alergenů.

Naše strava je určena zejména těm, kteří pracují na zlepšení své fyzické kondice a také těm, kteří chtějí redukovat tuk a výsledky ve stravě s klasickým poměrem makroživin pro ně byly nedostačující.

Díky změně poměru makroživin ve prospěch bílkovin a na úkor sacharidů dochází k rychlejší redukci tuku a nastartování metabolismu. Podíl základních hodnot je 30 % bílkovin, 30 % tuků a 40 % sacharidů.

Skladba jídelníčku podpoří správnou regeneraci a přípravu na další trénink.


Proč si vybrat nás?

  • Rozdíl na první pohled. Klademe důraz nejen na chuť, ale celkovou prezentaci jídla
  • Osobně pro Vás dennodenně zajišťujeme kvalitní, čerstvé a vybrané suroviny
  • Jídelníčky si sami tvoříme a sestavujeme, sledujeme trendy v oblasti výživy
  • Dbáme zejména na pestrost jídelníčku, aby byl i dlouhodobě pro naše zákazníky udržitelný a stále zajímavý. Ochutnáte nové potraviny a kombinace. Ani zastánci zdravých sladkostí nepřijdou zkrátka - v jídelníčku najdete naše proteinové tyčinky a výborné fitness dezerty
  •  Jídlo připravujeme s nadšením a láskou ke zdravému jídlu :) Připravené jídlo sami konzumujeme a neustále se ho snažíme vylepšovat


Doručení stravy

Kurýr doveze krabičky vždy den předem na Vaši adresu, v Ostravě a Opavě si můžete nechat jídlo doručit na odběrné místo. Rozvozy probíhají ve dnech neděle - pátek.

Odběrná místa se zavážejí zpravidla do 17:00. Krabičky si můžete vyzvednout i ráno v den konzumace (dle otevírací doby odběrného místa).

Čas doručení na soukromou adresu vychází z aktuální trasy kurýra a plynulosti dopravy. Před odběrem stravy Vám bude upřesněno časové okno závozu. 


     Objednávka krabičkové stravy 

Pokud si nás přejete vyzkoušet, přes objednávkový formulář si můžete objednat týden na zkoušku. Pro viditelné výsledky doporučujeme minimálně měsíční cyklus.

S výběrem programu Vám rádi pomůžeme s ohledem na Vaše cíle a požadavky.