Koncepce 


Každý jsme individuální a máme své specifické potřeby. Proto se snažíme i my ke každému klientovi přistupovat individuálně, nastavíme mu režim šitý na míru jeho dne a cílům, kterých by rád dosáhl. V průběhu programu v případě potřeby režim upravujeme. Na přání Vám můžeme menu připravit bez lepku nebo laktózy či s vyloučením jiných alergenů.

Naše strava je určena zejména těm, kteří pracují na zlepšení své fyzické kondice a také těm, kteří chtějí redukovat tuk a výsledky ve stravě s klasickým poměrem makroživin pro ně byly nedostačující.

Díky změně poměru makroživin ve prospěch bílkovin a na úkor sacharidů dochází k rychlejší redukci tuku a nastartování metabolismu. Podíl základních hodnot je 30 % bílkovin, 30 % tuků a 40 % sacharidů.

Skladba jídelníčku podpoří správnou regeneraci a přípravu na další trénink.


Proč si vybrat nás?

  • Rozdíl na první pohled. Klademe důraz nejen na chuť, ale celkovou prezentaci jídla
  • Osobně pro Vás dennodenně zajišťujeme kvalitní, čerstvé a vybrané suroviny
  • Jídelníčky si sami tvoříme a sestavujeme, sledujeme trendy v oblasti výživy
  • Dbáme zejména na pestrost jídelníčku, aby byl i dlouhodobě pro naše zákazníky udržitelný a stále zajímavý. Ochutnáte nové potraviny a kombinace. Ani zastánci zdravých sladkostí nepřijdou zkrátka - v jídelníčku najdete naše proteinové tyčinky a výborné fitness dezerty
  •  Jídlo připravujeme s nadšením a láskou ke zdravému jídlu :) Připravené jídlo sami konzumujeme a neustále se ho snažíme vylepšovat


Doručení stravy

Kurýr doveze krabičky vždy den předem na Vaši adresu, nebo si můžete nechat jídlo doručit na odběrné místo. Rozvozy probíhají ve dnech neděle - pátek podle rozvozového plánu v odpoledních až večerních hodinách.

Odběrná místa se zavážejí zpravidla do 17:30. Krabičky si můžete vyzvednout i ráno v den konzumace (dle otevírací doby odběrného místa).

Čas doručení na soukromou adresu vychází z aktuální trasy kurýra a plynulosti dopravy. Před odběrem stravy Vám bude upřesněno časové okno závozu.

Aktuálně rozvážíme do těchto lokalit: město Ostrava a její části, Šenov, Havířov, Vratimov, Paskov, Horní a Dolní Datyně, Rychvald, Petřvald, Klimkovice, Vřesina, Krásné Pole, Hlučín, Děhylov, Ludgeřovice, Petřkovice, Markvartovice, Lhotka. Pokud máte zájem o závoz do jiné lokality a nachází se v blízkosti rozvozové trasy, kontaktujte nás.


     Objednávka krabičkové stravy 

Pokud si nás přejete vyzkoušet, přes objednávkový formulář si můžete objednat týden na zkoušku. Pro viditelné výsledky doporučujeme minimálně měsíční cyklus.

S výběrem programu Vám rádi pomůžeme s ohledem na Vaše cíle a požadavky.

Po odeslání vyplněného formuláře Vám zavoláme a dořešíme spolu detaily objednávky (termín odběru, program, místo a čas).